Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах

Курси ріелторів онлайн:

                Переглядів:82

8 ПЕРЕВАГ MLM-лідерів над пасивними інвесторами.

Поделиться в соцсетях:
8 ПЕРЕВАГ MLM-лідерів над пасивними інвесторами.
*В інвестиційному MLM -бізнесі вигідніше прагнути бути лідером, який будує багаторівневу мережу , а не просто бути пасивним інвестором!

***Чому? Тому що:
1. Швидше повернете свої інвестиції, завдяки реферальній багаторівневій програмі, часто мережа залучає нових дистрибьютерів і розвивається швидко наче вірус, а той хто збудував команду, отримує винагороду від товарообороту зі всієї глибини структури, навіть не знаючи тих людей, які роблять нові покупки
2. У вас обмежена кількість власних коштів, які ви можете інвестувати.
Значно більше можете заробити на побудові багаторівневої мережі, тут дохід необмежений і залежить тільки від ваших умінь, зусиль, зв’язків, ну і звичайно, везучості
3. Значно меньший ризик, адже ви вклалаєте лише те, що можете дозволити собі втратити, а не все що маєте, як інколи роблять недосвідчені і жадні новачки-інвестори, а заробити можете значно більше на побудові багаторівневої мережі
4. Коли ви будуєте мережу, ви багато всього змушені навчитися, щоб допомагати тим, хто є у вашій команді, щоб більше заробляти, тому будуючи мережу ви проходите шикарний тренінг особистісного росту і різних навиків, такі як: публічний виступ, лідерство, наставництво, комунікація, Інтернет- маркетинг і т.д.
5. Будуючи мережу ви напрацьовуюте і збільшуєте свою мережу контактів, своє вміння взаємодіяти з різними людьми, ці навики і зв‘язки пасивні інвестори на жаль, не напрацьовують.
6. При наступних проектах, фахівці з побудови мережі знову швидко будують велику MLM команду, бо є навики і є зв‘язки з такими ж фахівцями.
7. Фахівці з побудови мереж будують своє власне комюніті серед таких же MLM- фахівців, тому першими дізнаються про найвигідніші проекти, першими навчаються нових технологій як от криптовалюта чи Інтернет-маркетинг, а ще вони значно швидше будують мережі, так як залучають вмілих MLM-фахівців, які також запрошують в проекти фахівців мережевого бізнесу, тому такий бізнес швидко зростає і розвивається приносячи великі доходи.
8. Фахівці з побудови MLM-мереж більше відвідують різних виїздних семінарів і міроприємства, бо для участі в таких заходах, необхідно виконати певні нормативи.
Часто ці семінари супроводжуються гарним проведенням часу, навчанням, ексурсіями і різними розвагами

**Отже, якщо ви ще не пробували себе в якості фахівця з побудови MLM команд, або пробували, але без великого ентузізазму і результатів, тепер подивіться на цей бізнес, враховуючи ці 8 переваг, які є у цій статті.
*Тепер завдяки новому розумінню цього бізнесу, цілком можливо у вас прокинуться приховані таланти і потенціал, про які ви раніше і не здогадувалися!

Тепер ви зможете швидко збувати величезну багаторівневу команду, таких самих як ви, вмотивованих партнерів
і вийти на новий рівень особистих якостей, навичок і доходів
Любомир Бованько

#млм #mlm #мережевиймареетинг

P.S. Продовжуючи тему MLM читайте ці 2 статті:

1) 13 головних помилок новачків в МЛМ проектах:
https://www.antikrizis.org/13-golovnix-pomilok-novachkiv-v-mlm-proektax/

2) 5 кроків у MLM-бізнесі: https://cutt.ly/uFuoELV

277028751_674928347056453_4573409451691460155_n

Додати коментар:


Ваш E-mail не будет опублікованим.

*Як заробляти в декілька разів більше?!Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах