Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах

                Переглядів:947

Стаття про турагенцію «Море Турів» та агентство нерухомості «Корисні Поради» у журналі «Власний Бізнес»

Поделиться в соцсетях:
Любомир Бованько: «Хочете відкрити власну турфірму? Тепер це стало простіше із бізнес-тандемом мережі турфірм «Море турів і консалтингової компанії «Корисні поради»

 

Франчайзингова мережа туристичних агентств «Море турів» нині розвивається найшвидшими темпами на ринку. Віднедавна один із франчайзі мережі, Любомир Бованько, запровадив у роботу свого офісу унікальну схему розвитку, що швидко вивело цей офіс у лідери продажу «Море турів». Підхід Любомира Бованька передбачає створення відділу активного продажу від 10 людей, які працюють за унікальною маркетинговою схемою із оригінальною системою мотивації персоналу. Враховуючи високі результати офісу, власник франшизи Наталія Біланич рекомендує схему Любомира Бованька до застосування у всіх офісах мережі. Детальніше про специфіку цього бізнесу, умови співпраці та ситуацію на ринку розповідає сам Любомир Бованько.

IMG_8835

Я дуже люблю подорожувати, відвідав понад 20 країн світу, лише цього року  побував у 8 країнах. Їздив я за кордон через різні сиситеми, але з часом вирішив,  чому би самому не стати власником туристичного агентства. У березні 2014 року я  придбав франчайзинговий пакет «Море турів». Спершу я обдзвонив багато різних  туристичних мереж, але не всі умови були привабливими для того, аби розпочати  бізнес: у одних тоді був вхід у 25 тис.  грн, у інших – надто високі щомісячні  відрахування (аж до 10% від прибутку) або надто високі вимоги до офісу чи до  досвіду франчайзі. Коли я зателефонував у мережу «Море турів», то відразу  поспілкувався із власницею мережі Наталією Біланич. Вона мені дуже сподобалася  – це відкрита і позитивна людина. На той час вхід у мережу становив 4500 грн. Тоді  я ще нічого не знав про цю мережу, але, поспілкувавшись із деякими франчайзі  «Море турів», зрозумів, що все залежить від того, як той чи інший франчайзі  працює, а це мені якраз і підходило. Тоді я уклав із ними договір і розпочав вчитись.  І  вже в квітні мені вдалося набрати успішну команду людей, які досягли бажаного  нами результату роботи офісу.

Я вже багато років займаюся різними видами бізнесу, нині у мене є агентство нерухомості та консалтингова компанія, а також я керую відділом продажу реклами в одному медіа-холдингу. Моєю спеціалізацією, як бізнес-консультанта, є створення відділів продажу, що є найвигіднішою інвестицією у будь-якому бізнесі, адже власна команда продажників – це могутня конкурентна перевага, яка дає змогу продавати значно більше у короткі терміни. Я створював понад 30 різних відділів продажу і тренував фахівців у різних галузях: нерухомість, реклама, мережеві компанії, будівельні суміші, IT-компанії, упаковка, фінансова сфера.

Ми розпочинали туристичний бізнес у важкі часи для української економіки і країни загалом, тому я додатково проводив антикризові вебінари та вебінари із підвищення обсягів продажу для інших франчайзі «Море турів». Людям це подобалося. Пізніше я навчав їх створювати відділи продажу, і деякі франчайзі почали впроваджувати наші напрацювання у своїх агентствах.

IMG_8838

Зважаючи на результати роботи нашої фірми (а ми були відкриті у зовсім непрохідному місці, не придатному, як багатьом здавалося, для туристичного агентства), то схема нашої роботи стала прикладом для роботи інших офісів «Море турів». Власниця мережі зараз рекомендує іншим офісам працювати за нашою схемою, тобто створювати відділ продажу, займатись активним продажем, а не просто давати рекламу і очікувати, поки клієнт сам прийде чи зателефонує.

Мені імпонує мережа «Море турів», оскільки вона розвивається найшвидшими темпами в Україні. Вона поки на четвертому місці на ринку за кількістю офісів, але зростає найшвидше. Нині ми також займаємось розширенням мережі «Море турів», а також допомагаємо вже наявним офісам мережі створювати відділи активного продажу і переходити на нашу схему роботи. Єдине обмеження – ми здійснюємо цю допомогу лише для франчайзі «Море турів». Тому, якщо хтось хоче створити туристичне агентство за нашою схемою, то повинен спершу стати франчайзі «Море турів». На даний час паушальний внесок становить 6500 грн, а роялті – 500 грн на місяць. Щодо туристичної складової бізнесу (бази готелів тощо) навчає франчайзер, але якщо франчайзі хоче розвиватись швидшими темпами, створювати відділ активного продажу (а це ціла наука і мистецтво), тоді можна підписати договір із моєю консалтинговою компанією «Корисні поради», і ми допомагаємо цьому франчайзі створити прибутковий відділ продажу: навчаємо набирати і тестувати людей, надаємо скрипти розмов, навчаємо системам звітності, навчаємо нашим маркетинговим і рекламним прийомам, а також психологічним тонкощам спілкування із клієнтами.

Якщо людина підписує із консалтинговою компанією «Корисні поради» договір про створення відділу активного продажу, який працює на відносному «автопілоті» від власника, тобто без його операційної діяльності, то вона сплачує нам 12900 грн одноразово і 600 грн щомісяця – за абонентське обслуговування: ми приїжджаємо до них або ж консультуємо їх дистанційно, проводимо регулярні skype-сесії, надаємо наших технічних фахівців. Також ми надаємо системи звітності і контролю, навчаємо працювати із маркетинговими майданчиками, насамперед із безкоштовними можливостями. Цю схему ми запропонували у листопаді цього року, і вже нині ми перебудовуємо під нашу схему 4 офіси: у Стрию, Кривому Розі і два офіси у Львові. Також ведемо переговори іще з декількома офісами «Море турів».

IMG_8839

Щодо ситуації на ринку туризму, то можу сказати, що попри не найкращу ситуацію в економіці, туристична галузь це все переживе. Ті, хто переживе цю кризу, досягне успіху після неї. Карлос Слім Гелу, найбагатша людина світу, колись сказав: «Будьте скромними у ситі часи». І, навпаки, у кризові часи – дуже добре розпочинати новий бізнес: тому що всі ресурси (приміщення, персонал тощо) є дешевшими. Тому рекомендую розпочинати власний бізнес саме у важкі часи і, таким чином, випередити можливих конкурентів. Тим паче, що попри складні часи люди все одно мають бажання розслабитись, відпочити трохи від буденності. Окрім того, зараз добрий період для розвитку внутрішнього туризму.

Тому, як казав Генрі Форд: «Вірите Ви чи ні, Ви завжди праві». Якщо Ви вірите в гірше, то не досягнете нічого, а якщо віритимете у краще, то й досягнете відмінних результатів. Адже криза – це завжди період перерозподілу коштів, люди рухаються соціальними ліфтами: одні підіймаються, інші – навпаки – опускаються. Мені особисто завжди дуже добре давався бізнес у кризові часи. Тому якщо Ви хочете приєднатись до нашої мережі, команда консалтингової компанії «Корисні поради» та турфірми «Море турів» допоможуть Вам відкрити власне прибуткове туристичне агентство і сформувати потужню команду активного продажу. Докладніше про це Ви можете почитати тут  www.more-turiv.com.ua/franshiza-more-turiv Наша адреса: м. Львів, вул. Городоцька 174, ДЦ «Вулик», оф. 408-409, тел.: (032) 2451971, (067) 3410874.

Любомир БОВАНЬКО

Додати коментар:


Ваш E-mail не будет опублікованим.

*Як Стати Експертом і перестати бути Продавцем, щоб клієнти не посилалиТренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах
Квартири Львів