Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах

                Переглядів:603

Як стати щасливим: 10 мотиваційних порад від Івана Павла ІІ

Поделиться в соцсетях:
Колишній Папа Римський та святий католицької церкви радив не боятися ризикувати заради добрих справ та не зраджувати своє покликання.

1 .  Відкрийте свої серця і не перетворюйте їх на в’язницю зневіри та сумнівів.

2.  Ніколи не переставайте мріяти, адже наші мрії – «еліксир молодості» (Іван Павло ІІ вважав, що саме спілкування з молоддю і їхнє натхнення дарували йому енергію змінювати та пізнавати світ).

3.  Не зраджуйте своє покликання, адже тільки тоді можна бути в гармонії з собою, коли ти займаєшся улюбленою справою.

4.  Не бійтеся ризикувати заради доброї справи, не лякайтеся відстоювати справедливість, коли це потрібно, цурайтеся лицемірства та зла.

5.  Прощайте своїм ворогам і живіть далі. Ненависть знищує людину, руйнує її душу, відволікає від головного – краси світу та неповторності свого життя.

6.  Будьте добрими до світу, навіть якщо він готовий розіпнути вас, навіть якщо він відвертається від вашої допомоги і відповідає лицемірством та жорстокістю на ваше милосердя.

7.  Навчіться насолоджуватися сьогоднішнім днем, його ексклюзивною красою, надзвичайними можливостями. Минуле змінити не в наших силах, майбутнє – для нас невідоме. Тільки сьогодні ми маємо можливість стати краплею щирості в
бурхливих хвилях океану життя.

8.  Оберігайте свою родину як найцінніший скарб, друзів – як ангелів-охоронців, і вірте в щиру та жертовну любов.

9.  Сприймайте свої невдачі із посмішкою, не як трагедією, а як спробу чогось навчитися.

10.  Запам’ятайте, ніколи не пізно змінити своє життя, впустити Христа у свій дім, навчитися бути терплячими, бути собою і не відрікатися від істини.

Додати коментар:


Ваш E-mail не будет опублікованим.

*Як Стати Експертом і перестати бути Продавцем, щоб клієнти не посилалиТренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах
Квартири Львів