Тренінг-центр Любомира Бованька - підприємця і наставника з 25-ти річним досвідом

Переглядів:42

Курси ріелторів онлайн:

Курси з продажів:

Курси
успіху:

Курси турменеджерів:

Курси лідерства:

Вживання цього золотого напою перед сном принесе чудову користь вашому організму

Поділитись в соцмережах:
1. Детоксикація печінки!

Куркумін є основним компонентом куркуми. Дослідження показують, що він має протизапальні властивості при лікуванні як легких, так і серйозних запалень, таких як ентерит, артрит, панкреатит тощо. Куркумін — це речовина, яка блокує певні ферменти, а також зменшує кількість набряків у нашому тілі.

2. Боротьба з бактеріями по всьому тілу!

Вживаючи золоте молоко, ви забезпечуєте свій організм здоровим антибіотиком, який бореться з бактеріями, вірусами та грибками. Дослідження показали, що куркума має антибіотичні властивості, тому її часто можна використовувати для лікування навіть гострого болю в горлі, а також багатьох інших інфекцій.

3. Профілактика раку!

Куркума також є чудовим антиоксидантом. Було доведено, що куркума зменшує окислювальний стрес , який виробляє в організмі вільні радикали, які викликають хронічні захворювання, такі як рак . Куркума не тільки запобігає раку, але й знищує злоякісні ракові клітини!

4. Ви схуднете!

Якщо ви хочете позбутися зайвих кілограмів, пийте цю золотисту рідину регулярно. Дослідження показали, що куркума перешкоджає накопиченню жиру в організмі. Тож насолоджуйтеся своєю гарною фігурою, попиваючи щовечора корисний напій.

5. Здорове і міцне серце!

Іншим чудодійним ефектом куркуми є пригнічення цитокінів в організмі, тобто речовин, пов’язаних із серцево-судинними захворюваннями та запаленнями. Щоденне вживання молока з куркумою знизить ризик серйозних захворювань серця.

6. Здоровіший мозок!

Молоко в поєднанні з куркумою підвищує рівень BDNF, речовини, яка збільшує кількість нервових зв’язків у мозку. Крім того, він зменшує виникнення дегенеративних захворювань, таких як хвороба Альцгеймера .

7. Краща імунна система!

Куркумін позитивно впливає на такі захисні сили, як Т-лімфоцити та В. Це дасть імунній системі стимул для боротьби з чужорідними тілами в організмі.

8. Міцніші й міцніші кістки!

Молоко, багате кальцієм і вітаміном D , у поєднанні з чайною ложкою куркуми є ефективним засобом для зміцнення кісток. Куркумін запобіжить втраті кісткової маси в організмі приблизно на 50%.

Ми сподіваємося, що деякі з цих переваг переконають вас пити золоте молоко щодня. Поділіться цією інформацією з друзями. Смачного!

🔥МЕТАМОРФОЗИ, АБО ЯК ПЕРЕПЛАВИТИ ПРОБЛЕМИ У СКАРБИ❓Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах