Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах

                Переглядів:349

ВМІННЯ БИТИСЯ ЧИ ПОТРІБНО ЦЕ В НАШ ЧАС?!

Поделиться в соцсетях:
​Згадав свою буремну юність, а вона була не легкою і непростою…

Колись, давним-давно, років так, 25-35 тому, вміння битися було життєвою необхідністю і навіть, способом виживання, а не просто спортом…

Всі ці вуличні розбірки 80-х і 90-х зараз виглядають доволі безглуздо і дико, проте вони формували і загартовували характер, робили людей завзятими, витривалими і сильними.

Тому моє покоління чоловіків часто може дати фору значно молодшим і не тільки в спорті

Зараз навики  і принципи набуті в юності допомагають моєму поколінню і мені зокрема, не тільки підтримувати спортивну форму, але й протистояти життєвим викликам і  успішно долати різноманітні труднощі в житті і бізнесі.

До речі, різні удари руками і ногами по груші, це прекрасне спортивне тренування всього тіла!

Розвиває і швидкість, і силу, і спритність, і гнучкість, і витривалість, такий собі бойовий крос-фіт, який зараз набув великої популярності.

Рекомендую чоловікам, і навіть жінкам, ввести в свої спортивні тренування удари руками і ногами по різних грушах.

Це високоінтенсивне навантаження, яка розвиває всі групи м‘язів і спалює купа калорій.

Крім того, стверджую, як психолог, здатність фізично дати відпір противнику, не тільки збільшує впевненість і стресостійкість, а й зменшує тривожність і різні страхи.

Вважаю, що навіть зараз, варто вміти битися, тому що це ваш вклад у своє здоров’я і безпеку, завдяки цьому навику, ваші шанси на виживання різко зростають в різних непередбачуваних ситуаціях, від яких ніхто не застрахований і тепер…Додати коментар:


Ваш E-mail не будет опублікованим.

*Як заробляти в декілька разів більше?!Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах
Квартири Львів