Тренінг-центр Любомира Бованька - підприємця і наставника з 25-ти річним досвідом

Переглядів:39

Курси ріелторів онлайн:

Курси з продажів:

Курси
успіху:

Курси турменеджерів:

Курси лідерства:

Сон успішних та знаменитих людей

Поділитись в соцмережах:
Маргарет Тетчер, Іллон Маск, Далі, Наполеон, Білл Гейтс та Ейнштейн: чи варто витрачати час на сон чи більше ніж 5 годин генії не сплять?

Існує міф, що генії сплять мало. Звичайно, відомі такі приклади, але їх небагато. Все-таки більшість відомих людей спали по 7–8 годин, тільки в різний час — практикували поліфазний сон. Найвідоміші приклади людей, які спали мало, вже у нашій добірці:

   Наполеон спав 4 години — найчастіше з 12 до 2 години ночі та з 5 до 7 години ранку. Він вважав, що чоловіки сплять 4 години, жінки — 5, а довше сплять люди, які не мають амбіцій.

   Маргарет Тетчер спала не більше ніж 5 годин на добу. Вона вважала, що краще поспати півтори години, але мати пристойну зачіску.

   Вінстон Черчилль спав близько 4 години вночі й 1 годину вдень. Вночі він зазвичай спав із 3 до 7 години.

   Леонардо да Вінчі вважав, що вранці зростає продуктивність у 6–10  разів. Він виробив свій режим: спав 15 хвилин, потім 4 години працював і так постійно. У нього всі сни були короткочасними.

   Сальвадор Далі, можна сказати, взагалі не спав. Він ставив на підлогу металеву тацю, а в пальцях затискав ложку. Як тільки він починав спати, ложка падала і будила його.

Лідери ж сучасності, навпаки, дотримуються думки, що без якісного і повноцінного сну неможливо бути здоровим і добиватися поставлених цілей.

Так, голова всесвітньо відомого торгового майданчика Amazon Джефф Безос вважає однією з головних причин своїх досягнень хороший нічний відпочинок. В інтерв’ю Wall Street Journal Безос розповів, що після восьмої години сну завжди почувається набагато краще. Також відомо, що новий день Безос любить починати зі сніданку зі своєю дружиною.

   Дженніфер Лопез вважає запорукою своєї краси та молодості повноцінний сон і говорить про те, що восьмигодинний сон – її секретна зброя! А її колега по цеху Метью Макконахі жартує: «Я й близько не такий гарний, якщо не висипаюся». Він вважає сон по вісім годин на добу незамінною та обов’язковою частиною свого успіху!

Але є й такі лідери сучасності, які мало сплять. Наприклад, Опра Вінфрі, успіх якої феноменальний, проводить у ліжку не більше п’яти годин. За деякими даними, телеведуча лягає спати о другій годині ночі, а прокидається десь між 7:15 та 7:23.

Засновник Tesla і SpaceX Іллон Маск, людина, яка обіцяє екскурсії на Марс, і один з найбагатших чоловіків планети, не дозволяє собі ніжитися в ліжку. Згідно з Reddit, Маск засинає в близько першої ночі і спить не більше шести годин.

  А ось Білл Гейтс каже таке про свій сон: «Я люблю спати по сім годин. Попри те, що не спати всю ніч – це весело, якщо я хочу залишатися креативним – мені потрібні ці сім годин. Я можу виголосити промову, не виспавшись перед цим, я можу виконувати частину своєї роботи в такому стані, але якщо мені потрібне творче мислення, то без семи годин — ніяк».

   The Seattle Times повідомляють, що Білл Гейтс вираховує цикл сну та проводить у «режимі сну» близько семи годин. Найчастіше він вирушає в ліжко опівночі.

  Приклади відомих людей, які мало спали, вражають. Але не треба думати, що якщо ви обмежите сон, то станете генієм. Все-таки більшості людей потрібно спати 7-8 годин на добу. Тому слухайте свій організм, прислухайтеся до своїх біоритмів та відпочивайте стільки, скільки необхідно саме вам! І будьте здорові

🔥МЕТАМОРФОЗИ, АБО ЯК ПЕРЕПЛАВИТИ ПРОБЛЕМИ У СКАРБИ❓Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах