Тренінг-центр Любомира Бованька - підприємця і наставника з 25-ти річним досвідом

Переглядів:129

Курси ріелторів онлайн:

Курси з продажів:

Курси
успіху:

Курси турменеджерів:

Курси лідерства:

Що робити з полоненими рашистами?

Поділитись в соцмережах:
Зараз багато пишуть в соцмережвж, що не треба брати в полон русню, мовляв, розстріляти на місці, що всі вони брешуть і знали куди ідуть…
*Вбивати чи знущатися з полонених російських солдатів не можна, бо якщо рашисти дізнаються, що в полоні їх уб‘ють чи мучитимуть, то будуть стояти до останнього, тому краще поступати з полоненими гуманно, хай здаються в полон, бо знатимуть, що залишаться живими, ще й їм нададуть медичну допомогу і в полоні не помруть з голоду, а з часом мають надію повернутися додому.
*Хай полонені безоплатно відбудовують нашу країну, копають траншеї, розбирають завали, їх треба задіювати на всяких важких роботах.
*Насправді у солдатів майже немає вибору, їм дають наказ, мусять виконувати, або їх надовго посадять, чи навіть можуть пристрелили на місці, за невиконання наказу на війні.
*Проте не треба їх няньчити, жаліти, хай важко працюють у нас, Україні потрібна безплатна робоча сила
***P.S. Це не стосується вищого керівництва, що віддає жорстокі накази і тих виконавців, хто поводився з особливою жорстокістю з мирними жителями, таким немає пощади.

*** P.S посилання на Інформаційно волонтерський ресурс  : https://cutt.ly/oAOqTfu

 

🔥МЕТАМОРФОЗИ, АБО ЯК ПЕРЕПЛАВИТИ ПРОБЛЕМИ У СКАРБИ❓Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах