Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах

                Переглядів:778

Пляжі Туреччини. Які особливості?

Поделиться в соцсетях:
Коротка характеристика пляжів Туреччини по регіонах
✓ 1. Аланья
Аланья — регіон з пляжами на будь-який смак. Тут немало кам’янистих, покритих великою або дрібною галькою областей., але є і піщані пляжі.
В самому місті пляжі піщані, широкі, але захід у воду може бути досить небезпечним, особливо для маленьких дітей. У місцях входу в воду можуть зустрічатися плити
✓ 2. Анталья
В Антальї зустрічаються пляжі як з піщаним, так і гальковим покриттям. Готелі, які знаходяться в самій Анталії, розташовані на скелястій частині берега. Тут штучні насипні піщані пляжі, до яких потрібно спускатися на спеціальному ліфті або по сходах.
В західному окрузі Анталії, розташований муніципальний пляж, покритий білою галькою. У селищах Кунду і Лара — широкі рівні пляжі, покриті золотистим піском. Захід в море на цих пляжах дуже комфортний, дно пологе, без каменів. На інших пляжах — бетонні платформи.
✓ 3. Белек
Пляжі Белека покриті крупним піском, вхід в море — пологий, що підійде для відпочинку туристів з дітьми. Однак, відзначу, що при заході у море може бути галька.
В Белеку розташовано безліч пляжів, зазначених Блакитним прапором ЄС.
✓ 4. Кемер
В Кемері пляжі галькові, камені в основному великі. Варто бути обережними в районі Киріши і Бельдібі, там галька дрібна, але гостра, необхідне спеціального взуття.
✓ 5. Манавгат
В Манавгаті є піщані і галькові пляжі. Зустрічаються також скелясті пляжі з чистою водою, які люблять дуже шанувальники дайвінгу.
✓ 6. Сіде
В регіоні Сіде пляжі дуже різноманітні. Тут є природні і насипні піщані пляжі, пляжі з дрібним гальковим покриттям, кам’янисті і обривисті ділянки.
В селищі Сіде і його околицях пляжі піщані. Захід в море переважно плавний.
✓ 7. Бодрум
В Бодрумі пляжі не широкі, найближчі до міста — піщано-галькові. Є і чисто піщані, і чисто галькові, і платформи.
Деякі готелі (Rixos Premium, Vogue Bodrum, Golden Savoy, Oriental Mandarin) створили собі штучні пляжі — бетонні платформи, засипані піском.
В цієї частини узбережжя берег досить стрімкий, тому глибина починається практично за кілька кроків від берега.
✓ 8. Кушадаси
Пляжі в основному піщані, але є і платформи. Знову ж варто у кожного готелю звернути увагу на опис пляжу.
Міський пляж з кам’янистим узбережжям розташований в центрі міста. У 10 хвилинах їзди від міста на автобусі знаходиться «Жіночий пляж» — піщаний пляж з великим вибором водних розваг, закусочних і ресторанів.
Найпопулярнішим на курорті вважається «Довгий пляж», що знаходиться в 6 км від центру, де розташовані готелі 4-5 *, безліч кафе і ресторанів.
✓ 9. Мармарис
В регіоні Мармарис невеликі пляжі, в основному, піщані з пологим заходом в воду (часто галька). . Практично всі пляжі в Мармарисі невеликого розміру і вузькі.
Вхід на міський пляж безкоштовний він розташований всього в декількох хвилинах ходьби від центру міста. Піщаний пляж Клеопатри — один з кращих в околицях Мармарису, розташований він в 16 км від курорту, на острові Седир (піщаний пляж Клеопатри також є в Аланьї).
✓ 10. Фетхіє
В Фетхіє велика частина прибережної зони покрита піском. Головна природна пам’ятка — блакитна лагуна недалеко від курортного селища Олюденіз. Широка коса білого піску, що йде далеко в море, носить назву «Черепаший острів».
Пляжі на цьому узбережжі невеликі, вони представляють собою затишні бухти або лагуни, до багатьох з яких можна дістатися тільки по морю. Тут купаються навіть в зимовий сезон

✓ ЦІНИ НА ТУРИ В РІЗНІ КРАЇНИ.
Вибирай тут: https://www.more-turiv.com.ua/cini-na-turi/ Тисни на це посилання, вибирай країну, тисни на неї і чекай 1-2 хвилини, поки система покаже варіанти турів
Дзвоніть: 0673737447, 0322437447, 0676821318
Або залиште заявку тут і наші менеджери швидко зателефонують самі: http://more-turiv.com.ua/m

Додати коментар:


Ваш E-mail не будет опублікованим.

*Як заробляти в декілька разів більше?!Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах
Квартири Львів