Тренінг-центр Любомира Бованька - підприємця і наставника з 25-ти річним досвідом

Курси ріелторів онлайн:

Курси з продажів:

Переглядів:29

ОСЬ 6 ОСНОВНИХ ВИГОД РАННЬОГО БРОНЮВАННЯ!

Поділитись в соцмережах:
☀️ОСЬ 6 ОСНОВНИХ ВИГОД РАННЬОГО БРОНЮВАННЯ!

1. Економія на покупці туру. Причому така економія ні в якому разі не має на увазі економії на якості обслуговування. Акція раннього бронювання дозволяє заощадити до 50% коштів відпочиваючих.
2. Спокійне ставлення до коливань курсів валюти. Зазвичай в сезон курс валюти виростає. Але після оплати туру заздалегідь турбуватися про це вже не доведеться, оскільки до вартості путівки коливання не мають ніякого відношення, доплат робити, також не доведеться.
3. Доступність готелів та зручні авіарейси. Хороші готелі – це популярні місця у туристів. В сезон є ймовірність того, що місць у них може не виявитися, так як вони будуть зайняті раннім бронюванням. Тому, якщо ви згадали про купівлю путівки безпосередньо перед самою відпусткою, то доведеться вибирати лише з того, що залишиться, а не з того, що хочеться.
4. Підготовка документів без біганини. По великій мірі це відноситься до країн з візовим режимом.
5. Отримання насолоди від планування майбутнього відпочинку. В очікуванні майбутнього відпочинку – працюється легше.
6. Можливість спланувати свій бюджет. Коли до відпустки у вас є достатньо часу, то ви легко можете виділити частину зі свого заробітку на відпочинок.

Знижки на раннє бронювання турів на літо 2023 до 50%!
Встигніть забронювати до 31.01.23!

🔥МЕТАМОРФОЗИ, АБО ЯК ПЕРЕПЛАВИТИ ПРОБЛЕМИ У СКАРБИ❓Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах