Тренінг-центр Любомира Бованька - підприємця і наставника з 25-ти річним досвідом

Переглядів:44

Курси ріелторів онлайн:

Курси з продажів:

Курси
успіху:

Курси турменеджерів:

Курси лідерства:

Академік Микола Амосов

Поділитись в соцмережах:
Академік Микола Амосов:

168353950_4052457821487230_7848219120173776761_n
– Не сподівайтеся на медицину. Вона непогано “лікує” багато хвороб, але не може зробити людину здоровою. Поки вона навіть не може навіть навчити людину, як стати здоровою.

– Більше того: бійтеся потрапити в полон до лікарів! Часом вони схильні перебільшувати слабкість людини і могутність своєї науки, створюють у людей уявні хвороби і видають векселя, які не можуть оплатити.

– Щоб бути здоровим, потрібні власні зусилля, постійні і значні. Замінити їх не можна нічим. Людина створена настільки досконалою, що ПОВЕРНУТИ ЗДОРОВ’Я МОЖНА З БУДЬ-ЯКОЇ ТОЧКИ ЙОГО ЗАНЕПАДУ. Тільки необхідні зусилля зростають у міру віку і поглиблення хвороб.

– Для здоров’я однаково необхідні чотири умови: фізичні навантаження, обмеження в харчуванні, загартування, час і вміння відпочивати. І ще – щасливе життя! На жаль, без перших умов воно здоров’я не забезпечує. Але якщо немає щастя в житті, то де знайти стимули для зусиль, щоб напружуватися і голодувати? На жаль!

– Природа милостива: достатньо 20-30 хвилин фізкультури в день, але такий, щоб захекатися, спітніти і щоб пульс почастішав вдвічі. Якщо цей час подвоїти, то буде взагалі чудово.

-Потрібно обмежувати себе в їжі. Вибирайте будь-який спосіб: жити постійно впроголодь і бути худим весь час або їсти досхочу, а потім, кілька разів на рік, голодувати повністю.

– Вміти розслаблятися – наука, але до неї потрібен ще й характер. Якби він був!

– Кажуть, що здоров’я – щастя вже саме по собі. Це невірно: до здоров’я так легко звикнути і перестати помічати.

-Ще одне – спеціально для молодих. До мене нерідко приходять налякані юнаки і дівчата, які вже тримаються за свою ліву половину грудей, скаржаться на серцебиття і розгортають сувої електрокардіограм. На щастя, у більшості з них ніякої хвороби, крім детренованості.

Подивишся такого на рентгені: серце у нього – маленьке – стиснулося від бездіяльності. Йому б бігати або хоча б танцювати щодня, а він сидить сиднем і цигарку не випускає з рота. І спить вже з таблетками.

Отож, не забувайте: рух, обмеження в їжі, загартовування і час для сну з повноцінним відпочинком – дійсно необхідні. Можете мені повірити.

🔥МЕТАМОРФОЗИ, АБО ЯК ПЕРЕПЛАВИТИ ПРОБЛЕМИ У СКАРБИ❓Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах