Тренінг-центр Любомира Бованька - підприємця і наставника з 25-ти річним досвідом

Переглядів:13

Курси ріелторів онлайн:

Курси з продажів:

Курси
успіху:

Курси турменеджерів:

Курси лідерства:

Які визначні місця і екскурсії варто відвідати в Туреччині?

Поділитись в соцмережах:
Туреччина має багато визначних місць і екскурсійних можливостей для відвідувачів. Ось декілька найпопулярніших місць, які варто відвідати в Туреччині:

Стамбул: Це найбільше місто Туреччини, в якому розташовані численні історичні пам’ятки, такі як Гагія Софія, Блакитна мечеть, Топкапі-палац та Великий базар. Також варто відвідати панорамні видовища, наприклад, Галатську вежу або Каменний серця.

Каппадокія: Регіон Каппадокія славиться своїми унікальними геологічними утвореннями, включаючи чудернацькі скельні формації, вулканічні кратери та печерні містечка. Можна здійснити повітряну прогулянку на гарячому повітряному кулі, відвідати скельні церкви і підземні міста.

Ефес: Археологічний комплекс Ефес є одним з найважливіших давньогрецьких міст Туреччини. Тут ви зможете побачити руїни античного міста, такі як бібліотека Цельса, Артемідін храм та великий театр.

Памуккале: Це природне чудо, яке складається з вапнякових терас і термальних джерел. Відвідувачі можуть купатися в теплих водах і прогулятися по білих терасах, які утворилися в результаті відкладення мінералів.

Пергам: Історичне місто Пергам розташоване на пагорбах і відоме своїми античними руїнами, включаючи акрополь, театр і бібліотеку.

Анталія: Це популярний курортний регіон з чудовими пляжами і кришталево чистими водами Середземного моря. Крім того, в Анталії є багато історичних пам’яток, таких як античне місто Перге, а також Музей Анталії, де ви можете ознайомитися з багатою культурою та історією регіону.

Троя: Легендарне місто Троя має велику історичну значимість і відоме завдяки грецькому епосу “Іліада”. Ви можете досліджувати руїни Трої, побачити відновлені стіни та залишки архітектури, що відображають різні епохи.

Кападокійські долини: У Каппадокії є численні долини, які славляться своєю унікальною природою і скельними формаціями. Наприклад, Червоні та Розові долини вражають своєю красою, а долина Любові відома своїми скельними храмами та природними виглядами.

Пераміди Миртідіата: Цей археологічний комплекс розташований в районі Афродисіас, і він включає в себе численні римські будівлі, такі як театр, стадіон і найбільші в Римській імперії розміри піраміди.

Автобусні тури в Туреччину в червні на 7 ночей на морі на двох дорослих,все включено, від 22 233 грн http://surl.li/hfvpe

 Авіа з Жешува в червні на 7 ночей, все включено, на двох дорослих, від 35303 грн: http://surl.li/hfvqb

 Авіа з Бухаресту в червні на 7 ночей, все включено, на двох дорослих, від 23026 грн: http://surl.li/hfvrp

Тут можна переглянути також інші тури до різних країн : https://www.more-turiv.com.ua/cini-na-turi/
За додатковою інформацією та бронюванням звертайтесь:
0673737447, 0676721318, 0322471447
Залиште заявку тут http://more-turiv.com.ua/eko
Ми знаходимось :
м. Львів, вул. Городоцька, 174, ДЦ “Вулик”, оф.406
Якщо ви не у Львові – працюємо повністю дистанційно (підбір туру, оплата та видача документів) без вихідних з 9.00 до 23.00

ЩОБ БУТИ В КУРСІ НАШИХ НОВИН І АКЦІЙ ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО УСІХ НАШИХ МАЙДАНЧИКІВ
Наш сайт: https://www.more-turiv.com.ua/
 https://www.facebook.com/moreturiv.lviv.ua/ сторінка в Фейсбуці
 https://www.facebook.com/groups/moreturiv група у Фейсбуці
ІНСТАГРАМ фірми: https://instagram.com/moreturivthebest
VIBER-ЧАТ : https://cutt.ly/8I4rVac
Телеграм : https://t.me/moreturivthebest
Сторінка Фейсбук Tourbest : https://www.facebook.com/tourbest.lviv.ua
Тік ТОК: https://www.tiktok.com/@moreturivthebest

🔥МЕТАМОРФОЗИ, АБО ЯК ПЕРЕПЛАВИТИ ПРОБЛЕМИ У СКАРБИ❓Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах