Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах

                Переглядів:76

У яких країнах українці можуть відпочити в червні

Поделиться в соцсетях:
Все більше країн відкривають свої кордони в міру вакцинації і бажання врятувати свою економіку, а відповідно, в цьому році в українців вибір країн для подорожей значно ширше.

Раніше в Міністерстві закордонних справ повідомили, що для українців відкриті 107 країн. Втім, багато з них не можна назвати туристично привабливими, а в деяких державах може існувати загроза для вашого життя і здоров’я.

У списку поки тільки три країни Євросоюзу, але вже найближчим часом він може поповнитися новими популярними напрямками.

Не всі держави можна відвідати, як в докоронавірусні часи. Звичайно потрібно негативний ПЛР-тест або сертифікат вакцинації, а також заповнення спеціальної форми.

Традиційні подорожі

З традиційних літніх напрямків доступні Туреччина і Єгипет. Для в’їзду в Єгипет потрібен тільки негативний результат тесту на COVID-19. Для Туреччини крім ПЛР-тесту, потрібна медична страховка, що покриває лікування від коронавируса.Серед країн, які користуються популярністю серед українців, також відкриті Греція, Болгарія, Грузія, Албанія і Чорногорія. Перші три країни вимагають негативний ПЛР-тест або сертифікат вакцинації, а Албанію та Чорногорію можна відвідати без обмежень.

Що стосується більш екзотичних напрямків для подорожей, то при наявності негативного результату тесту на COVID-19 українці також зможуть відвідати Шрі-Ланку, Багамські Острови, Барбадос, Мальдіви, Вірменію, Сербію, Словенію, Зімбабве, Бразилії, США і ще ряд інших країн.

Країни без обмежень

Крім Албанії і Чорногорії, є ряд країн, куди можна в’їхати без будь-яких COVID-обмежень. Але більшість з них не дуже популярні серед туристів. Це Сомалі, Уганда, ЦАР, Бенін, Того, Руанда, Гана, Камерун і ще кілька африканських держав.

Без обмежень також можна відвідати Південну Корею, Непал, Домінікану, Північну Македонію і Мексику. Деякі країну зажадають у вас стандартні документи, необхідні для в’їзду.

Країни з обов’язковим карантином

Незважаючи на наявність негативного результату ПЛР-тесту, українці повинні відсидіти обов’язковий карантин, приїхавши до Великобританії (10 днів), Ірландію (14 днів), Туніс (7 днів, якщо ви не пройшли повний курс вакцинації), Саудівську Аравію (7-14 днів ). Для подорожей в Сан-Марино тест не потрібен, але потрібно просидіти 20 днів на карантині.

Щоб в’їхати в сусідню Молдову, потрібно мати негативний ПЛР-тест або після приїзду ізолюватися на 14 днів.

Які країни відкриються

За словами міністра закордонних справ Дмитро Кулеби, в цьому році буде більше можливостей для подорожей. Зараз в МЗС працюють над відкриттям Іспанії та інших основних напрямків для українських туристів.Крім того, Україна і ЄС домовилися про взаємне визнання COVID-паспортів. Втім, система сертифікатів вакцинації в Європі ще не запрацювала в повній мірі, а українського зразка паспорта вакцинації поки немає. Очікується, що ці документи почнуть повноцінно працювати цього літа.

Інформацію взято з сайту:  https://informator.ua/ru/v-kakih-stranah-ukraincy-mogut-otdohnut-v-iyune

hotel_20b235fee8

 

Додати коментар:


Ваш E-mail не будет опублікованим.

*Як Стати Експертом і перестати бути Продавцем, щоб клієнти не посилалиТренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах
Квартири Львів