Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах

Курси ріелторів онлайн:

Курси з продажів:

Переглядів:107

Що буде з цінами на нерухомість в Україні – прогноз інвестиційної компанії

Поділитись в соцмережах:
Влітку зростання цін на первинному ринку вже склало 3-17%

Восени 2021 року зростання цін на ринку нерухомості України продовжиться, з 2022 року вартість квадратного метра в ЖК класу «комфорт» і «комфорт +» стартуватиме від 2000 дол/кв.м.

Такий прогноз по ринку опублікував співвласник і партнер інвестиційної компанії InCo home Богдан Серотюк. За його словами, з ростом цін на нерухомість Україна «повторює загальносвітовий тренд».

«Зростання цін на житлові об’єкти як на первинному, так і на вторинному ринку продовжиться. Це загальносвітовий тренд і Україна його повторює. Але ми дуже відрізняємося причинами цього явища. Якщо в багатьох економіках ціни на житло зростали на тлі наднизьких іпотечних процентних ставок, урядових стимулів, попиту на житло більшого розміру, то в Україні одним з головних драйверів попиту і активності на ринку залишається роль нерухомості, як інструменту збереження грошових коштів. В цілому за нашими прогнозами, враховуючи ситуацію на ринку будівництва, ціна на первинному ринку наблизиться до 2000 $ за метр квадратний на старті продажів, і це ми говоримо про «комфорт» і «комфорт+» класах нового житла», – прогнозує Богдан Серотюк.

Які ціни на ринку нерухомість зараз
Також InCo home наводить актуальні ціни на первинному ринку, грунтуючись на дані про 16 житлових комплексах, в які були зроблені інвестиції:

За липень-серпень 2021 року вартість житла на первинному ринку зросла від 7% до 17% за метр квадратний за класом «комфорт», від 3 до 9% – по об’єктах класу «економ».
У ЖК класу «комфорт» ціна на однокімнатні квартири з 47 000 грн/кв.м виросла до 50 000 грн/кв.м, на трикімнатні – з 40 000 грн/кв.м до 44 000-50 000 грн/кв .
У ЖК класу «бізнес» ціна двокімнатних квартир зросла з 48 700 гривень до 53 600 грн/кв.м, в трикімнатних – зросла з 53 000 грн/кв.м до 58 000 грн/кв.м.

Джерело інформації: https://100realty.ua/uk/news/scho-bude-z-cinami-na-nerukhomist-v-ukraini-prognoz-investiciynoi-kompanii?fbclid=IwAR2ogyC7AWbAQnsPv-YMBnetY9i8Pjk95QRgFpgoQmZwUU-Wd9an4p7hD7s

🔥МЕТАМОРФОЗИ, АБО ЯК ПЕРЕПЛАВИТИ ПРОБЛЕМИ У СКАРБИ❓Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах