Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах

                Переглядів:100

ПРОГНОЗИ КРИПТОВАЛЮТ НА 2022 РІК: МАЙБУТНЄ БИТКОЇНУ

Поделиться в соцсетях:
ПРОГНОЗИ КРИПТОВАЛЮТ НА 2022 РІК: МАЙБУТНЄ БИТКОЇНУ

Біткоїн — криптовалюта, яка була першою, вона створювалася спочатку для заміни фіату і була покликана похитнути традиційну фінансову систему. Біткоїн — першопрохідник у сфері криптоіндустрії, на його основі було розроблено безліч інших криптомонет, і буде сформовано ще більше. Криптовалюта була створена, щоб бути доступною кожному, незалежно від регіону проживання та соціального статусу. Вже зараз вартість одного біткоїну склала понад 60 тис. доларів США. Хоча навіть за рік після створення його ціна ледве дотягувала до 1 долара.

Висока капіталізація, неухильне дорожчання біткоїну, а також його характеристики як криптовалюти дозволяють вважати, що на цю електронну валюту чекає не менш запаморочливе майбутнє. Тому крипто-аналітики регулярно викладають прогноз криптовалюту на 2022 рік щодо розвитку біткоїну в найближчому та далекому майбутньому.

Графік курсу биткокоїну до долара.XBT-to-USD-Chart

 

 

Сила криптовалюти досить велика, її потенціал вимірюється мільйонами, тому передбачення його вартості і становлять такі астрономічні показники. Більшість криптоаналітиків, які займаються прогнозуванням зростання криптовалюту, оцінюють майбутнє біткоїну в 100 тис.-1 млн доларів.
Коли ж саме припущення криптовалютних аналітиків здійсняться? Більшість інвесторів хотіли б знати відповідь на це питання вже зараз.

Що таке біткоїн?
Першу у світі однорангову криптовалюту створили нікому невідомі розробники або навіть групи розробників під загальним псевдонімом Сатоші Накамото. Про електронні гроші до появи біткоїну ще ніхто не думав, і навіть після того, як перша криптовалюта була створена, вона далеко не відразу набула популярності.

З основних переваг біткоїну – одноранговість, не вимагає централізованого підпорядкування певної системі, у його витоків немає контролюючого органу. Для порівняння всі фіатні валюти контролюються державними системами – банками та іншими фінансовими установами, біткоїн повністю позбавлений цієї риси, тому не вимагає при здійсненні транзакцій будь-якого стеження за процесом або підтвердження.

Основною силою, що контролює біткоїн, є майнінг, в результаті якого його учасники отримують частини біткоїну як винагороду за генеровані блоки для складання ланцюжка. Щоб захистити біткоїн від знецінення, розробники продумали зменшення винагороди кожні 4 роки вдвічі. Така процедура називається халвінгом, але це зовсім не стагнує зростання мережі біткоїнів, а навпаки, продовжує спонукати інтерес до майнінгу. Халвінг підтримує дефіцит криптовалюти і робить її подібною до твердих валют – наприклад, золота.

Загальна кількість біткоїнів обмежена, запас становить 21 млн монет. Усі його горезвісні характеристики є чудовим варіантом для збереження активів під час нестабільності валютних систем у всьому світі. У цій криптовалюті можна зберігати активи тривалий час, не побоюючись інфляції. Також дана криптовалюта є найбезпечнішою в кризових ситуаціях, що й продемонстрував 2020 рік, коли економіка більшості країн зазнала серйозних обвалів.

Власне, і розробка цієї першої у світі криптовалюти була здійснена після не менш жорсткої кризи у 2008 році. Тоді розробники поставили за мету створити таку електронну валюту, яка контролювалася б лише власниками активів, а не централізованою системою, що регулює грошові потоки. У 2020 році люди знову звернулися до криптовалютів на тлі пандемії, неможливості традиційного заробітку та економічної кризи по всьому світу.

Таким чином, біткоїн зарекомендував себе як неймовірне досягнення 21 століття, яке перевернуло загальне розуміння фінансової системи та додало їй нові властивості та характеристики. Аналітики вважають, що надалі біткоїн таки займе свою чільну роль, як і передбачав Сатоші Накамото при його створенні.

Історія ціни біткойна
На сьогоднішній день ціна BTC склала 60 тис. доларів. Волатильність криптовалюти та її здатність до руху курсу за принципом параболи може призвести до того, що вже завтра курс або стане вдвічі більшим, або зовсім впаде на дно. Причому остання перспектива не означає, що падіння буде катастрофічним і ціна більше не зросте – подібні ситуації вже були відомі в історії розвитку цієї криптовалюти – біткоїн падав, піднімався, знову падав, але потім обов’язково зростав у ціні знову.

На початку свого життя біткоїн коштував набагато менше центу – це було тоді, коли ще ніхто не бачив перспектив цифрової валюти. Навіть через рік і два після створення він був меншим за долар, проте минув час і його ціна зросла до 1 тис. доларів. Тоді ж його почали розглядати як серйозний фінансовий актив із довгостроковим потенціалом.

Новий 2017 рік ознаменувався астрономічним зростанням, тому багато вкладників буквально за кілька місяців збагатилися на досить круглу суму, коли BTC досяг максимуму в 20 тис. доларів. Тоді це був серйозний рекорд, тому більшість ЗМІ гриміли свіжими новинами про пристойні заробітки на інвестиціях у цю криптовалюту. У той період багато хто поспішав придбати біткоін, оскільки був натхненний подібним розвитком подій.

Проте вже наступного року тенденція сильно змінилася, і біткоїн почав падати в ціні, досягнувши з 20 тис. одразу 3 тис. Це сильно підірвало віру інвесторів у перспективи криптовалюти, але залишалося тільки чекати, чи підніметься ціна, чи ні. Вичікувальна позиція багатьом забезпечила перевагу, тому що в 2019 році криптовалюта знову почала підвищуватися в ціні. На цей період вартість коливалася в діапазоні від 10 до 14 тис., правда, потім знову стався обвал, і ціни знизилися до 6,5 тис. У 2020 році ситуація ще трохи погіршилася — вартість біткоїна почала дорівнювати 4 тис. доларів. Але це спровокувало нову хвилю купівлі, оскільки саме пандемія звернула увагу більшості компаній на криптовалюту, як на безпечний актив, не підвладний кризі.

У 2021 році криптовалюта торгується за ціною 60 тис. доларів, тобто для тих, хто все ж таки зміг купити її в 2020, настали хороші часи — вартість збільшилася в 15 разів. Цього року біткоїн побив свій черговий рекордний максимум і не має наміру зупинятися, оскільки не має реального опору ззовні.

Майбутнє біткоїну очима експертів
У мережі регулярно з’являються прогноз криптовалют на 2022 рік від провідних експертів криптовалютного співтовариства, які припускають, як розвиватиметься криптовалюта в найближчій і віддаленій перспективі.
Макс Кейзер
власник компанії та фінаналітик

Ця відома особистість вважає, що вже скоро біткоїн поб’є позначку в 100 тис., а надалі не виключено його зростання до 400 тис. Кейзер відомий ще й тим, що вірив у незмінне зростання криптовалюту в ті далекі часи, коли монета BTC коштувала трохи менше долар. За його сміливими прогнозами, 100 тис. за біткоїн може встановити вже наприкінці поточного року.

Роберт Кійосакі
письменник, автор безлічі книг про підприємництво та способи збагачення

Ця людина вже не перший рік рекомендує своїм прихильникам інвестувати в золото та криптовалюту, а оскільки найперспективнішою криптовалютою вважається перша з них – біткоін, то вкладатися, на його думку, слід саме в неї. За його прогнозами, незабаром золото може стати 3 тис. дол./унц., а біткоїн досягне 75 тис. вже наступного року. Хоча, оглядаючись на його нинішню ціну, можна припустити, що цей показник буде побитий ще 2021 року.

Адам Бек
крипторозробник та гендиректор Blockstream

Один з першопрохідників у криптовалютній області Адам Бек вважає, що протягом найближчих 5 років ціна на біткоїн може досягти 300 тис. дол. В даний час, коли все більше фіатних грошей наповнює ринок, збільшується обсяг їх друку, в умовах світової економічної кризи все більше людей стає учасниками криптоспільства з метою збереження та примноження власного капіталу, а також недопущення знецінення своїх активів. Поки що біткоїн, на думку Бека, найбільш надійний варіант зберігання коштів.

Ентоні Помпліано
власник компанії Morgan Creek Digital

Це досить відомий член криптовалютної спільноти. Його компанія працює у сфері управління криптовалютними активами. Згідно з його заявами, половину його особистих активів переведено в біткоїни, що демонструє його довіру до цієї криптовалюти. Раніше Ентоні повідомляв, що біткоїн може піднятися до 100 тис. за монету до кінця 2022 року. Пізніший прогноз став ще сміливішим – 250 тис. на той же період. Він вважає, що через прискорення світового попиту на криптовалюту в умовах кризи зростання ціни також буде стрімким. Зокрема, активність підвищується з боку компаній – більшість світових гігантів вже активно інвестують у криптовалюту.

Марк Юско
Прогноз Марка відразу після заяви вийшов у заголовки ЗМІ, як масштабний і досить сміливий. Щоправда, він розраховує на тривалу перспективу – 400 тис. доларів за монету біткоїну. Він вважає, що прогноз ґрунтується на суто математичних розрахунках, ґрунтуючись на ціні та капіталізації золота та загальній кількості доступних монет біткоїну. Як власник мільярдного статку, Юско вважає, що за криптовалютами майбутнє, а традиційні банки продовжують поступатися своїми позиціями через старіння їх фінансового інституту. При використанні блокчейн-технологій для фінансових операцій процес бачиться набагато надійнішим, безпечнішим і зручнішим. Виходячи з цього, можна припустити, що саме прихильники та власники традиційних фінансових корпорацій гальмують поширення криптовалют своїми спробами втриматися на кораблі, що тоне.

Перспективи розвитку біткоїну на основі прогнозів
Криптовалютні аналітики та провідні дослідники галузі припускають неймовірно масштабне зростання криптовалюти, виходячи зі справжньої вартості на сьогоднішній день у 60 тис. дол. Не можна сказати напевно, коли саме біткоїн досягне таких показників, але це не зупиняє фахівців у проведенні теханалізу.

Загалом курс у 2021 році демонструє зростання, і цілком можливо, що в найближчі кілька місяців досягне прогнозованих позначок.

2

 

 

 

 

 

Згідно з положенням, що вже історично склалося, траєкторія курсу біткоїну незмінно гойдається — від максимуму до точки консолідації. Якщо розглядати рух за аналогією, то криптовалюта досягне максимуму близько 325 000 доларів, а потім може впасти до 50-60 тисяч доларів. Криптовалютні дослідження прогнозують такі зміни курсу на наступні два роки – 2022-2023:

3

 

 

 

 

 

 

За іншими джерелами, зростання біткоїну в 2022 році матиме такий вигляд:

4

 

 

 

 

 

У будь-якому разі сильного падіння найближчим часом не передбачається, тому багато інвесторів вважають за краще сміливо вкладати свої кошти в цю криптовалюту, не чекаючи нових витків світової кризи.

Ретроспектива: чи здійснилися прогнози до 2021 року
У минулі роки аналітиками та фінансистами у сфері криптовалют також було запропоновано варіанти розвитку біткоїну, багато з яких виправдалися, деякі були надто сміливими і не справдилися.

Тім Дрепер, власник мільярдного статку, очікував, що у 2018 році криптовалюта коштуватиме не менше 10 тис. дол. – як показав цей рік, передбачення були точними та правдивими. Дрепер є прихильником і шанувальником криптовалютних технологій, зокрема Біткоіна та ланцюжка блокчейну – технології, яка лежить в основі його роботи.

Один із масових інвесторів, який регулярно вкладає кошти в біткоїни – Майк Новограц, також передбачав підвищення ціни на біткоїн до 10 тис. на квітень 2018 року. На той момент цей інвестор уже вклав близько 150 млн. дол.

У той же час Моас, який займався вивченням криптовалютної сфери та її перспектив, не вгадав із прогнозом, оскільки розраховував, що позначки 50 тис. криптовалюта досягне вже в 2020. Хоча він і вважається одним із провідних аналітиків, але ця ціна не виправдала його очікування і з’явилася насправді лише у 2021.

Висновок
Існує багато людей, які ставляться досить оптимістично до біткоїну і взагалі до криптовалютної технології, не менше у них і противників, які не довіряють цифровій валюті. Основні аргументи позитивно налаштованої сторони – оптимістичні прогнози аналітиків, надійність біткоїну, цифровізація ринку та висока волатильність криптовалюти. Песимісти ж також дивляться на прогнози прихильників їхньої теорії і не думають, що біткоїн чекає будь-яке майбутнє, вважаючи, що раптово він може просто луснути разом з усіма фінансами тисяч ходлерів.

Незважаючи на такий поділ таборів – за та проти біткоїну, ця криптовалюта започаткувала серйозний початок підриву інституту фіатних валют, банківської системи та традиційного розуміння грошей. Криптовалюти все більше популяризуються, тепер за їх допомогою можна здійснювати покупки на деяких торгових майданчиках, і учасники криптоспільства бачать у цьому початок великого впевненого шляху цифрових грошей. Навіть купити біткоїн вже можна в деяких країнах за допомогою автоматів, встановлених у продовольчих точках продажу, а не лише через інтернет на біржах або ходлерів.

Виходячи з популярних прогнозів, можна зробити висновок, що приєднатися до криптовалютної спільноти ніколи не пізно. У таблиці нижче можна побачити максимум і мінімум за роками, які прогнозують фахівці галузі:

table

 

 

Розрахунок проводився на підставі волатильності, історії курсу криптовалюти та особливостей ринку. Так, аналітики оцінювали розкид мінімальних та максимальних показників попередніх років та їх відповідності з ранніми прогнозами. Планується, що незабаром біткоїн знову злетить у бичачій гонці і принесе трейдерам великий прибуток, але кожен має сам собі вирішити, чи готовий він до таких ризиків, оскільки втрати також можуть мати місце.

Джерело інформації: https://merehead.com/ru/blog/cryptocurency-price-prediction-2022/

 

 
Додати коментар:


Ваш E-mail не будет опублікованим.

*Як Стати Експертом і перестати бути Продавцем, щоб клієнти не посилалиТренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах
Квартири Львів