Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах

                Переглядів:71

Продамо будинок 101 кв.м. та землю біля будинку 2 ГА в селі Нове Місто, 5 КМ від м. Добромиль, Старосамбірського району Львіської обл

Поделиться в соцсетях:
Продамо будинок 101 кв.м. та землю біля будинку 2 ГА в селі Нове Місто, 5 КМ від м. Добромиль, Старосамбірського району Львіської обл.

Ось це місце https://goo.gl/maps/SjK73Qvjbe5A6BW17

Це за 500 м від ратуші в Новому Місті Ціна 20 тис$ Фінансисти стверджують, що вже у недалекому майбутньому, найбільш цінними ресурсами будуть: криптовалюта і земля Криптовалюту не пропонуємо)), зате продаєм 2 гектари землі і будинок 101 кв.м!

*Тебе вабить простір і чисте повітря?

*Мрієш вирощувати і споживати на своїй землі екологічно чисту їжу?

*Хочеш втекти від міської метушні, від шуму людського мурашника?

*Хочеш мати власний добротний дім і велику ділянку і при цьому за дуже доступною ціною❓

!!!У нас є те, що ти шукаєш!!!

ВІДЕО: https://youtu.be/0jydD0nf_qM

Фото і план: https://realbest.com.ua/estate/3633.html

Це 105 км від Львова, по ідеальній новій дорозі: Львів — Самбір- Скелівка — Добромиль *За 500 м. від будинку є нова відреставрована ратуша Нового Міста і Парк розваг туристичного проекту “COWBOYKY”

*Площа будинку 101 кВ.м, житлова 50 кВ.м, кухня 15 кВ.м, в будинку є електрика, газу немає, але можна провести є поруч в сусідів, опалення пічне на дрова, в кожній кімнаті є п‘єц.

*Будинок з дерева, дуже добротний, вікна подвійні дерев’яні, стіни в середині і зовні поштуктурені і побілені, будинок в нормальному житловому стані, продається з меблями.

*Будинок покритий натуральною черепицею, є підвал 10 м, над будинком високий стрих, який можна переобладнати на житлову мансарду Будинок весь здоровий, без недоліків, підлога з товстих дерев‘яних дощок, не скрипить під час ходьби, двері з натурального дерева.

*Біля будинку є криниця і сарай, на території є дерева: ялини, горіхи, яблуні

*До будинку веде хороша асфальтована дорога, територія огороджена сіткою, є залізна брама і фіртка, ділянка замощена кам‘яними плитами.

*Біля будинку за 500 метрів тече ріка, поруч гори покриті лісом, в той же час тут є всі принади цивілізації: хороший Інтернет, різні магазини, школа, садок, пошта, сучасне поле для міні футболу, ходить громадський транспорт, проводяться ярмарки і фестивалі проекту COWBOYKY !!!

Разом 2 ГА землі + будинок 101 кв.м.

Ціна 20 тис$ Дзвони: 0673410874

Твій тихий рай — твоя земля чекає на тебе! Пора перебиратися поближче до природи, чистого повітря і здорової їжі, подалі від міської метушні, шуму і загазованості Земля біля польської границі — твоя найкраща інвестиція, вже найближчим часом подорожчає в рази!

#будинок, #новемісто #realbest #cowboyky #добромиль #земля #хатавселі

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Додати коментар:


Ваш E-mail не будет опублікованим.

*Як Стати Експертом і перестати бути Продавцем, щоб клієнти не посилалиТренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах
Квартири Львів