Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах

                Переглядів:1 210

ЛЮБОМИР БОВАНЬКО:«Франчайзинг і MLM – найкращі способи збагачення для новачків з мінімальним капіталом»

Поделиться в соцсетях:
ЛЮБОМИР БОВАНЬКО:«Франчайзинг і MLM найкращі способи збагачення для новачків з мінімальним капіталом»

Інтерв’ю Любомира Бованька в журналі «Егоїст» №35 08/2016

стаття

Любомир Бованько – успішний директор консалтингової компанії «Корисні поради» та туристичної агенції «Море турів», спеціаліст з розвитку команд і створення відділів продажу, автор книги «Три сходинки до успіху і щастя». Про продажі, криптовалюту та франчайзинг ми вирішили поговорити з п. Любомиром детальніше.


Пане Любомире, розкажіть, як розпочати свій бізнес з нуля і без великих вкладень так, щоб мінімалізувати ризик втратити свої інвестиції?

– Почати власну справу без стартового капіталу – реально. Найкращий спосіб – це, звичайно, готові схеми ведення бізнесу, а саме франчайзинг і MLM (багаторівневий маркетинг). Наприклад, я дуже люблю подорожувати, відвідав більше 20 різних країн, тому захотів своє хобі перетворити на бізнес. Я вирішив придбати франшизу туристичної мережі, я вибрав «Море турів», оскільки тут ціна входу в бізнес найдоступніша, вимоги до ведення бізнесу найдемократичніші та помірні роялті (щомісячні виплати за право користування франшизою).

Чому саме франчайзинг? Бо для великих компаній (франчизерів) – це найдешевший спосіб розширення бізнесу, а для підприємців (франчайзі) – найбезпечніший спосіб започаткування власної справи. Протягом понад двох років діяльності мій офіс (розташований за адресою вул. Городоцька, 174, ДЦ «Вулик», оф. 408-409) є лідером продажів усієї мережі. Ми зараз навіть навчаємо мережу збільшувати продажі і прибутки.

Ми стали лідерами, тому що я підібрав і підготував найкращих фахівців, які знають, як створювати відділи продажу, використовувати методи Інтернет-маркетингу та прийоми мережевого маркетингу, яким я займаюся багато років і навчився будувати величезні міжнародні команди.

Як я уже казав раніше, разом із франчайзингом, бізнес мережевого маркетингу ( MLM ) – це найкращі та найбезпечніші способи розпочати власну справу за мінімальних інвестицій і досвіду. На сьогодні найприбутковіший напрямок – це MLM-бізнес, який пов’язаний з криптовалютою – наразі найбільшим трендом в Інтернеті.
– Розкажіть, будь ласка, про це детальніше.

Все розпочалося з криптовалюти Bitcoin у 2009 році, яку на ринок вивів програміст-інкогніто під псевдонімом Сатоші Накамото. Bitcoinнині – це валюта, яку визнає багато країн світу, за яку сьогодні можна придбати різноманітні послуги та товари: від авіаквитків до автомобіля Tesla, в багатьох країнах на вулицях стоять Bitcoin-автомати, які міняють звичайні гроші на цю криптовалюту.

Bitcoin у 2009 році нагадував нову комп’ютерну забавку, і його ціна була $0,01, сьогодні ж вартість Bitcoin приблизно $650 за одиницю. Такого приросту не дали навіть акції найвідоміших компаній Google, Apple, Facebook! Це економічне диво, криптовалюта –це еволюція грошей, тому людство докладає і докладатиме масу зусиль і ресурсів, аби повторити успіх Bitcoin, який зараз є «дідусем», і не справляється з покладеними на нього завданнями.
 Чи багато існує криптовалют?

– Крім Bitcoin на сьогодні є тисячі різноманітних киптовалют. Хочеться виділити декілька криптовалют, які мають маркетингові стратегії поширення на ринку і в майбутньому прагнуть стати платіжним засобом: Litecoin, Ethereum, Ethereumclassik, Dash, Sarcoin, Capricoin. Можна також виділити One Coin і подібний Swisscoin, цих криптовалют поки немає на міжнародних криптовалютних біржах, але вони мають досконалі MLM-схеми залучення коштів від населення і величезні міжнародні партнерські структури. Окремо хочеться сказати про дві криптовалюти нового покоління (це означає миттєві транзакції) – Capricoin, яку створює і просуває компанія Vizionary (зареєстрована у Великобританії) та криптовалюту Sarcoin, яку створила і просуває компанія PoolMiners (зареєстрована у Іспанії). Вони обидві є на усіх найвідоміших незалежних криптовалютних біржах Bittrex.com, Bluetrade.com і поширені за схемою мережевого маркетингу (MLM).

– Як створити Інтернет-бізнес без кордонів із компаніями Vizionary та PoolMiners?

– Це прекрасні можливості для надійних і вигідних інвестицій, готові схеми для побудови серйозного бізнесу за допомогою MLM.

Щоб розпочати бізнес з компаніями, потрібно для початку придбати стартовий пакет, який дає вам можливість розпочати партнерський бізнес, і певну кількість криптовалюти, залежно від ціни пакета. Потім вам треба вчитися у своїх старших партнерів. Ви отримуєте готові схеми ведення бізнесу, а також досвід людей, які є провідними спеціалістами в цій сфері. Ця система для тих людей, які не мають великих капіталів, але які прагнуть стати багатими і успішними в найкоротші терміни, 1-2 роки!

Bitcoin виник стихійно, і є цілком анонімним. А технологію, за якою проводять транзакції, називають Blockchain (система блоків). Її неможливо підробити, це як найнадійніший цифровий нотаріус, який колись змінить історію всіх платежів. Але Bitcoin – це «дідусь», який вже не підходить для звичайних платежів. Транзакції у Bitcoin повільні (від 30 хв до 48 годин), а платежі цілком анонімні, тому систему часто використовують для оплати наркотиків, торгівлі людьми, зброєю, міжнародних кримінальних розрахунків. Тому назріла потреба в легальних, верифікованих криптовалютах. І саме такі компанії як Vizionary та Poolminers їх продукують. Capricoin та Sarcoin – це криптовалюти нового покоління, які вже починають функціонувати в реальній економіці. Працюючи з цими компаніями, ви можете отримати чотири види заробітку. Заробіток перший – як інвестор за рахунок зростання ціни на криптовалюту. Другий – ви заробляєте як трейдер (торгуючи криптовалютою на біржах); третій – ви отримуєте прибуток як фахівець з MLM, залучаючи знайомих у свою міжнародну мережеву команду, і отримуєте різні види доходу від збудованої вами дистрибуторської багаторівневої мережі; четвертий – це коли ви підключаєте магазини до системи бонусів і розрахунків у криптовалюті та отримуєте винагороду з усіх транзакцій.

За криптовалютою та MLM-бізнесом – майбутнє! Криптовалюта – це закономірний еволюційний розвиток грошей, без банків-посередників, грошей, які не обезцінюються, а навпаки з часом тільки дорожчають, а MLM – це найдешевший, найшвидший та найефективніший спосіб розповсюдження товарів і послуг, бізнес ХХІ століття.

– Які риси характеру повинні бути притаманні людині, яка працює а сфері продажів?

– Продажі – це наука та мистецтво, а також це найголовніша складова будь-якого бізнесу, тому що тільки продажі приносять гроші. Найважливіше в створенні ефективного відділу продажу це не навчити людей, а відібрати тих, хто має до цього природні здібності і дуже прагне стати багатшими.
І тільки тоді, коли вмієш продавати сам, ти можеш керувати відділом продажів. Аби навчитись продавати, треба робити сотні невдалих спроб, і якщо не здасися, ти обов’язково навчишся найголовнішому навику успішних людей – умінню продавати!

– Що Ви вважаєте Вашим покликанням, пане Любомире?

– Своє покликання бачу в тому, щоб допомагати людям більше заробляти, ставати успішними і мати цікаве та насичене пригодами життя!
Намагаюся власним прикладом, своїми діяльністю та консультаціями передавати власні навики і знання усім, хто прагне розвитку і самореалізації!

Розмовляла Марія Вінчура

Любомир в журналі егоїст егоїст

Додати коментар:


Ваш E-mail не будет опублікованим.

*Як Стати Експертом і перестати бути Продавцем, щоб клієнти не посилалиТренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах
Квартири Львів