Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах

                Переглядів:708

«ЕНЕРГІЯ І НАТХНЕННЯ. Де брати і як використовувати?»

Поделиться в соцсетях:
ПОЧИНАЄТЬСЯ КРУТИЙ ДВІЖЖЖ У СТРАХУВАННІ І В ІНШИХ ГАЛУЗЯХ‼️
27 жовтня 2018р. я проводив авторський тренінг для Life Leader «Де взяти і як використовувати енергію і натхнення»
ТАКИХ ЛЮДЕЙ НЕ ЗУПИНИТИ!
Тренінг для страхового брокера  Life Lider
Що твориться у мене на тренінгу

Я зі своєю дружиною і бізнес-партнером Оксана Бованько за кавою обговорюємо можливості, які дає нещодавно заснований страховий брокер Life Leader.

На цьому фото я із ключовими особами компанії: зліва від мене засновник і власник Віктор Козачок, справа мій товариш Геннадій Куцан- один з головних директорів Life Lider

Цей брокер реалізує страхові програми трьох страховиків:
1)Vienna Insurance Group — лідера страхового ринку Центральної та Східної Європи по накопичувальному страхуванню життя
2) Forte Life — одного з найбільших українських страховиків, по лайфому страхуванню. Ця страхова компанія пропонує унікальні умови для тих, хто колись мав накопичувальну страхівку, а потім перестав її проплачувати в інших компаніях. При переході Ваші колишні внески компанія компенсовує і навіть дарить один рік оплат!
3) Страхової компанії «Оберіг», яка займається різноманітним ризиковим страхуванням: нерухомості, авто, туристичним і страхуванням здоров‘я в партнерстві з міжнародною програмою BestDoctors, яка дає можливість застрахованим особам отримувати якісні медичні послуги і навіть оперативне втручання в кращих закордонних клініках, понад 40 мільйонів людей зі всього світу, мають медичні страхівки цієї програми.
Щодо пенсійного страхування життя, брокер Life Leader дає можливість працювати не тільки в гривні, а й в доларах, євро, злотому і рублі.
У Life Lider — значно вигідніший маркетинг-план, у порівнянні із іншими страховими брокерами, дуже цікава система мотивації для персоналу: це і різноманітні подарунки від ручок Parker до автомобіля Мерседес, до закордонних подорожей і навчання.
До речі, саме наша туристична команія “Море Турів-The Best” організовуватиме цей закордонний відпочинок для лідерів команд страхового брокера Life Lider
Люди, які заснували страхового брокера Life Leader, мають величезний досвід в цьому бізнесі, тільки почавши брокер стрімко вирвався в 10-ку страхових брокерів з найбільшим товарооборотом, завдяки потужній команді професіоналів
Ви можете як просто придбати страхові продукти (накопичувальне чи ризикове страхування), так і почати спільний партнерський бізнес, який дає можливість легальних високих доходів, кар’єрний ріст і навіть, гарантовану можливість на вищих щаблях кар’єри, стати співвласником команії, що підтверджується нотаріальною угодою.
В Україні величезний, незайнятий ринок накопичувального пенсійного страхування, який заповнений лише на 2,5%, тоді як сусідній Польщі на 25%, а в Німеччині на цілих 80%.

Роботи непочатий край…
Перспективи для тих, хто цим займатиметься величезні!

САМОСТІЙНО ПІДШУКАЙТЕ СОБІ ТУР У НАС НА САЙТІ
Тисніть тут! http://www.more-turiv.com.ua/cini-na-turi/
Тут є автоматичний підбір турів у різні країни
1) Натискаєте на вказане вище посилання
2) вибираєте країну і тиснете на країну
3)чекаєте 1-2 хвилину, поки система в автоматичному режимі підбере Вам варіанти турів в цю країну.
Все легко і просто
Телефонуйте: +380673737447, +380322451971, +380676721318
Або залиште заявку тут: http://tourbest.com.ua/m

Додати коментар:


Ваш E-mail не будет опублікованим.

*Як Стати Експертом і перестати бути Продавцем, щоб клієнти не посилалиТренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах
Квартири Львів