Тренінг-центр Любомира Бованька - підприємця і наставника з 25-ти річним досвідом

Переглядів:113

Курси ріелторів онлайн:

Курси з продажів:

Курси
успіху:

Курси турменеджерів:

Курси лідерства:

Ось 12 найважливіших моїх висновків, до яких я прийшов, за майже півстоліття свого життя, сьогодні я хочу з вами ними поділитися

Поділитись в соцмережах:
Дякую, друзі, за ваші привітання з моїм Днем народженням! Мені сьоголні виповнилося 48 років, це вже немало…
Вітаю усіх з Різдвом Христовим і Новим Роком!
Ось 12 найважливіших моїх висновків, до яких я прийшов, за майже півстоліття свого життя, сьогодні я хочу з вами ними поділитися:

1. Живи сьогодні, тут і зараз, лови момент, але так, щоб в майбутньому не віддавати з процентами за своє задоволення зараз.

2. Концентруй свою увагу лише на тому, чого хочеш мати більше в житті, а на всяких неприємностях не концентруйся, краще шукай, яку підсказку тобі дає Життя і шукай користь навіть в неприємностях.

3. Будь вдячним Богу і батькам за те, що народився і живеш, знаходь приводи для вдячності, будеш значно щасливішою і гармонійнішою Людиною

4. Будь оптимістом, масштабно мрій, знай конкретно чого ти хочеш, куди, коли і з ким плануєш прийти до своїх цілей, проте завжди пам‘ятай, все буде трохи інакше, чим ти собі намріяв, завжди будуть перешкоди і несподіванки, будь готовий до боротьби, продумуй наперед і підготуй план подолання перешкод

5. Все має свою ціну, будь готовий заплатити за свої бажання часом, грошима, енергією, увагою…
Життя завжди перевірятиме тебе на стійкість, будь наполегливим і витривалим, шоб щось отримати, треба від чогось відмовитися!

6. Поширюй у світ те, що хочеш мати сам, якщо хочеш мати гарну Долю і удачу у справах

7. Стався до всіх рівно і з повагою, як до слабших, так і до сильніших.
Гординя і підлабузництво це те, що найбільше руйнує життя. Тому будь скромним, бо Бог гордим противиться, а смиренним дає благодать, в той же час поважай себе, не дозволяй нікому над собою насміхатися чи знущатися.

8. Ніколи не ображайся, просто роби висновки, Життя подає сигнали, як тобі стати сильнішим і кращим, з ким мати справу, а з ким ні.

9. Умій радіти успіхам твоїх знайомих, викорінюй заздрість, якщо хочеш бути щасливим і успішним.

10. Знаходь у всіх подіях причинно-наслідковий зв‘язок, випадковостей немає, передбачуй майбутнє по тих слабких сигналах, які дає тобі Життя сьогодні

11. Люби Життя, люби себе і люби людей, не дивлячись на усю недосконалість і протиріччя цього світу.

12. Не переймайся занадто своїми цілями і планами, бо тим ти лише розсмішиш Бога, як каже народна мудрість, умій довіритися Вищій Силі і відпустити ситуацію.
Слова, які ти просто промовлятимеш «Хай буде Воля Твоя, Боже», допоможуть тобі більше ніж купа сеансів у психотерапевта))

Всім добра і миру, обнімаю
Любомир Бованько

#Деньнародження

P.S. Мій особистий сайт: http://antikrizis.org 

271552942_4724761187569564_1775671782528321597_n

🔥МЕТАМОРФОЗИ, АБО ЯК ПЕРЕПЛАВИТИ ПРОБЛЕМИ У СКАРБИ❓Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах