Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах

                Переглядів:578

Відпочинок в Сіде

Поделиться в соцсетях:
Любі наші туристи та просто випадкові читачі,  які зазирнули  на наш сайт — сьогодні я хочу  розповісти Вам про свій відпочинок у місті Сіде, популярному курорті Туреччини.

Сіде відпочинок (2)

 

Мене звати Оля та я менеджер з туризму в турфірмі Море Турів, що знаходиться у м.Львів , за адресою вул. Городоцька 174, Мотозавод, офіс 409. Декілька років тому ми з моєю сім`єю та моєю подругою Марією на травневі свята відпочивали в Туреччині. Погода було просто чудова — в день 30 градусів спека, а Середземне море за температурою таке, як наше Чорне у кінці червня.

Цуркан

 

Готель, який ми тоді обрали для відпочинку Admiral Crystal Resort & SPA 5*  - був один з найкращих серед тих в яких я бувала. Він мав велику, гарну й доглянуту територію, купу басейнів та налічує безліч  барів, з різноманітним асортиментом випивки та на закуску подають навіть полуницю в шоколаді.

Оля Цуркан

 

Також кухня в цілому була неймовірно різноманітна та смачна: багато м`яса, курка , яловичина, баранина, різни види риби, також червона, смажена форель, копчена осетрина, величезні креветки, кальмари, й т.п., а на десерт справжні тірамісу, панакота й інші відомі десерти. Відпочинок був дійсно як в раю.

Цуркан в Сіде

 

Анімація також на найвищому рівні: приїзджали гастролери, трупи  з інших країн зі своїми відомими та найкращими номерами, танцівники, факіри , труппа художніх гімнастів та труппа гімнастів виконуючих видовищне капуеро. Кожен вечір був особливим, кожен раз нова програма та нове видовище. Враження лишились на все  життя)

Сіде відпочинок

 

Ще в самому Сіде ми відвідали античне місто, з античними руїнами та амфітеатром. Шкода що фото з цієї екскурсії випадково стерлись, але приємні спогади в моїй пам’яті лишились на завжди) Це було дійсно велично та епічно — доторкнутись до історії, до колон та каміння якому вже тисячі років…

 

 

Та, хоча б заради цього варто відвідати курорт Сіде.В останній день свого відпочинку я знайшла черговий бар, в якому ще не була, але в якому робили заварну каву та подавали смачні десерти, шкода що я натрапила на нього так пізно., просто територія готелю настільки велика та там так багато барів та кафе, що щоб все скуштувати та все обійти, тур варто брати не на тиждень, а на два;) Так що якщо надумаєте куди-небудь їхати — звертайтесь до нас, в Море Турів на Городоцькій 174, 4-й поверх, офіс 409 та я підберу Вам найкращі варіанти для Вашого відпочинку. Детальна інформація:050 82 108 72; 093 95 69 704; 068 470 68 60 менеджер Оля

Додати коментар:


Ваш E-mail не будет опублікованим.

*Як Стати Експертом і перестати бути Продавцем, щоб клієнти не посилалиТренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах