Тренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах

                Переглядів:348

B2B Jewelry

Поделиться в соцсетях:
Варіанти співпраці з B2B jewelry:
1-й — Ви можете купити вироби (точно також, як в будь-якому іншому магазині) і отримувати щотижня протягом року кешбек від 104% до 166% від вартості виробу!
Таким чином Ви за рік повернете повну вартість будь-якої прикраси і навіть гарно заробите! Який ювелірний магазин пропонував Вам таке?
2-й — Ви можете купити сертифікати на вироби із золота, срібла і щотижня отримувати ПІДВИЩЕНИЙ Кешбек до 370% за рік! Через рік ви сертифікат отоварюєте в будь-якому магазині. Тобто за рік — повертаєте суму вкладу (окупність через 3 місяці) + отримуєте виплати щоп’ятниці + в кінці періоду отримуєте ювелірний виріб на суму вкладу в ПОДАРУНОК!
3-й — Ви можете купувати вироби, сертифікати в будь-якій кількості і залучати покупців, з покупок яких Ви можете заробляти 8-19% в залежності від Вашого статусу в маркетингу. Реферальні зараховуються щопонеділка.
4-й — ви можете «заморозити» отримання своїх виплат на різний період під підвищений% (раз на місяць, раз в 3 міс .. раз в 6 міс., Раз на рік) і отрмувати ще більший кешбек до 600% на рік!
Всі виплати зараховуються відразу на Вашу банківську карту, а не накопичуються в кабінеті до певної суми виведення
Можливості B2B (2 хв):
https://www.youtube.com/watch?v=y4IVj-sNsv0&feature=share
Звідки гроші в B2B?! (2 хв):
https://www.youtube.com/watch?v=2Ycf8cDhEL4&feature=share
ВХІД У КАБІНЕТ, ТУТ МОЖЕШ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ В B2B JAWELRY:
http://b2b.jewelry?refer_id=20572
При покупці вкажи мій ID: 20572

Додати коментар:


Ваш E-mail не будет опублікованим.

*Як Стати Експертом і перестати бути Продавцем, щоб клієнти не посилалиТренінг-центр Любомира Бованька - тренера з 20-ти річним досвідом в консалтингу і продажах